İçeriğe geç

Oğlak Burcu Özellikleri, İş Hayatı ve Aşk Hayatı

oğlak burcuOğlak Burcu Özellikleri

Geleceklerini en ince ayrıntısına kadar planlarlar oğlak burçları. Bu yüzden de sürekli düşünceler içerisinde ve depresyona girmeye meyillidirler. İnsanlarla zor ilişki kurarlar ama onlar için sorun değildir çünkü kendilerini yalnız hissetmezler. Oğlaklar arkadaşlarının anlattıkları her şeyi ve her sırrı çok iyi saklar. İyi bir dinleyicidir oğlak burçları. Anlattıklarından sonra sana kısa ve öz anlatımlarla sakinleştirmeyi bilirler. Sevdiği kişileri tam severler. Duygularını belli etmeyi sevmezler onlar geceleri yalnız kaldığı zaman akıtır bütün gözyaşlarını ve bundan dolayı rahatlarlar. Oğlak burçları ailesinin dediklerini önemser ve aşk konularında bile ailesinin dediklerini dinlemeyi çok sever. Aileye oldukça düşkünlükleriyle bilinirler.

Oğlak Burcu İş Hayatı

Sorumlulukları arttıkça bir o kadar daha güçlü duruma gelir oğlak burçları eğilimleri daha çok yapmak istedikleri şeyler üzerinedir. Asla yapmaktan hoşlanmadığı bir iş yoktur her işi yapabilirler ve bundan mutluluk duyarlar. Güçlü gözükmek onların genlerinde var o yüzden iş hayatında kendisiyle değil de işleriyle bilinirler. Geleneksel patron tiplerindendir. Rütbesine göre değerlendirme yaparlar ve onların yaptığı güzel işler karşısında ödüllendirmeyi severler. İş hayatında oldukça soğuk kanlıdır oğlak burçları. Herhangi bir kötü durumla karşılaştıklarında sakin davranmalarıyla bilinir. Dedikodu ortamından kaçarak uzaklaşır.

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatında oğlak burçları ailesinin uygun gördüğü kişiyle evlenmeyi amaçlar. Eşi veya sevgilisi için her şeyi göze alıp yapar ve karşılık beklemez. Eğer eşi onu önemsemiyorsa o da çok fazla önemsemez gibi gözükür ama asla dışarıya karşı bunu belli etmez. İçlerinde oldukça duygusallardır ama dışarıya yansıtmazlar. Kolay kolay ipleri birisinin eline vermeyi sevmez zamanla açar kendini oğlak burcu ve zamanla sevgilisine ya da eşine aşık olur.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir