İçeriğe geç

Kova Burcu Özellikleri, İş Hayatı ve Aşk Hayatı

kova burcuKova Burcu Özellikleri

Kova burçları eğlencelerine düşkün insanlardır. Hayal kurmaktan hoşlanırlar ama gerçekçi yanları da ağır basmaktadır. Birilerine bir şey anlatırken karşı tarafın onun ne demek istediğini anladığını sanırlar ama anlamadıklarında ise neden anlamadın diye de sorgulama yoluna giderler. Tam bir insan sarrafıdır onlar aslında. Kimden zarar geleceğini iyi kestirirler. Sizlere ne kadar dostça davranırsa davransınlar mutlaka arada bir mesafe vardır ve onu asla aşmazlar. Sevdi mi tam sever kova burçları ona heyecan verici durumlar her zaman cazip gelmiştir. Evlilik fikirleri onları başta korkutur ama aşık olduğu birisi varsa evlenme düşüncesi ilk onda başlar. Kendi doğrularıya hareket etmekten hoşlanırlar.

Kova Burcu İş Hayatı

İş hayatlarında oldukça dikkatlidirler ve her şeyin iyi olması için ellerinden geleni yapar kova burçları. İş konusunda aranan kişilerdir. Aktif kişilikleri iş bağlantıları kurmakta birebirdir. Teknolojiye düşkünlükleriyle bilinen kova burçları web tasarım gibi iş dallarında başarı elde etmektedir. İnsanlarla ilgilenmeyi sorun çözüm odaklı olduklarından sosyal hizmet tam onlara göre iştir.

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burçları şıpsevdidir. Kolay kolay bağlanamaz kimseye. Karşısındakini bir onaylar sonra aşık olur. Sıkılmaya gelemez o bir yere gideceğim diyorsa ne yapar eder gider. Ona dur durak yoktur kısacası. Evlilikten çok korkar. Evlilik yaşantısı onlara çok ters bir durum gözükür ve evlilikten korkarlar. Aşık olacağı insanı bulduklarında işler değişik tabi evlilik düşüncesi aklına gelmeye başlar. Cinsel yaşamlarında oldukça tutkuludurlar. Farklı fantezilerden hoşlanırlar ve karşısındaki kişiden de bu tarzda beklentileri vardır. Sevdiği insana sürpriz yapmaya bayılırlar ve onları şımartırlar.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir