İçeriğe geç

Koç Burcu Özellikleri, İş Hayatı ve Aşk Hayatı

koç burcuKoç Burcu Özellikleri

Koç burcu dobra olmalarıyla dikkat çeken bir burçtur. Her zaman altta kalmayı yediremeyen ve her şeye söyleyecek bir lafı olan burçtur. Kesinlikle koç burçlarına yalan söylemeyin dürüstlükten çok hoşlanırlar.  Giyimlerine dikkat eden, bakımlı olan burçlar eğlencelerine de bir o kadar düşkündür. Sinirlendikleri zaman açar ağzını yumar gözünü. Çabuk sinirlenir ama çabuk yatışır koç burçları. Aşk hayatında üstün olmayı tercih ederler. Sözlerinin dinlenmesinden hoşlanırlar. Altıncı hisleri kuvvetli olduğu için insanları iyi analiz yaparlar. Küçük hediyelerle mutlu olmasını bilen koçlar inatçı ve tuttuğunu koparan bir burç olarak da bilinmektedir.

Koç Burcu Aşk Hayatları

Eğlenceli, cana yakın, konuşkan, insanları iyi analiz eden koç burcu aşk hayatında eğlenceli, sevecen birisidir. Yapılan hatalara sessiz kalamaz direk söylerler. Çabuk sinirlenir çabuk söner. Karşısındakini sinirlendiği zaman kırdı mı üzdü mü düşünmez. Kırdığı zamanda vicdan azabı çekerler. Seks hayatında oldukça isteklidir. Koç burcu seks hayatında da oldukça isteklidir. Bu isteklerinin karşılanmasında tatminkar bir şekilde davranır.  Koç burcu eşini yatakta memnun etmeyi çok iyi bilir. Çok iyi bir ev hanımı, çok iyi bir anne babadır koç burcu. En güzel sevgili ve eş koç burçlarından çıkmaktadır.

Koç Burcu İş Hayatı

Koç burçları iş hayatında da oldukça başarılı burçlardır. İdealist burçlar olması nedeniyle işlerde kendilerini kanıtlamak için ellerinden geleni yaparlar. İş konusunda haksızlık gördüğü zaman hiç kimseyi tanımaz. Hakkedeni hak ettiğine vermeyi sever. İş hayatında en yüksek yerlere gelen burç koç burcudur.

 

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir