İçeriğe geç

Keçi Sütü Sabunu ” Curatıvex ”

Günümüzün en önemli sorunlarından birisi cilt problemleri olsa gerek. Cildimiz soğuk-sıcak etkileşimi, yediğimiz yiyecekler, sıkıntı, stres, makyaj  ve daha bir çok nedenlerden dolayı bu sıkıntıyı yaşar olduk.

Benim en büyük sıkıntım makyaj yapmaktan dolayı ve işim gereği saatlerce makyajlı dolaşmak oldu.  Cildimde sivilceler çıktıkça saklama gereği daha fazla duymaya başladım. Daha fazla olmaya başladığında bir cildiye (dermatoloji ) doktoruna gitmeye karar verdim. Doktorumun tavsiye etmesini üzerine almış olduğum Curatıvex ( keçi sütü sabunu)’i kullanmaya başladım. Bir hafta sonunda cildimde yumuşaklık, canlılık ve en önemlisi sivilceler üzerinde etki ettiğini gördüm.

4. Hafta sonunda sivilcelerim gözle görülür bir şekilde azaldığına tanık olmuş oldum. Eczaneden ürünü almaya gittiğimde bir çok etki alanının olduğunu ve en önemlisi de cilt lekeleri, gübeş lekeleri gibi cilt problemlerine etkili çözüm olduğunu klinik testler sonucunda elde edildiği bilgisini aldım.

İçeriğine baktığımda ise gliserin, zeytinyağı, keçi sütü ve sabun cipsi ( zeytinden elde edilen bitkisel olduğunu) söyledi.

Herkesin doğal olarak aradığı ürünler arasında yerini alabilecek güzel bir ürün olduğunu bekirtmek isterim.

Teşekkürler Curatıvex. Hem doğal hem tedavi edici olduğun için. Hem de tonlarca para verip aldığımız ürünlerin etkisini görmediğimiz sırada böyle kişilerin rahatlıkla alabilecekleri bir fiyat önerdiğiniz için.

 

Tarih:Sağlıklı Yaşam & Güzellik

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir