İçeriğe geç

Kadınların Erkeklerden İstediği 10 Şey

Kadınlar bazen ne istediklerini bilmedikleri için erkekleri çok fazla zorladıkları olabiliyor. Genelleme yapmak istemiyorum ama erkeklerin çoğu da ne istediğini bilmiyor maalesef. Gelelim biz kadınlar olarak erkeklerde neler bekliyoruz, neler istiyoruz. Onlar bizim bu isteklerimizi anlayabiliyor mu?

Dürüstlük;

Kadınlar erkeklerden her zaman dürüst olmasını ve onlara asla bu konuda yalan söylememelerini ister. Çoğu kadın beyaz yalanlara bile tahammül edemez. Her ilişkinin dürüstlükle devam edeceğine inanırlar

Yakışıklılık, Çekicilik;

Kadınlar ve erkekler her zaman ilk olarak dış görünüşe bakar ve karar verirler. Ondan sonra oluşan bağlılık sevgi ve aşkla devam eder. Biz kadınlar sevdiğimiz erkeğin her zaman çekici ve bakımlı olmasını isteriz. Kendine bakan erkek her zaman kadınlar için değerlidir.

Güven;

Kadın sevdiği adama güvenmek ve ona her zaman sırtını dayamak ister. Kadınlar güvenin olmadığı bir ilişkiyi sürdürmekte zorluk çeker. Bir süre sonra güvensiz bir ilişkinin çatırdamaya başladığını ve kavgaların arttığını görebilirsiniz. Bundan dolayı kadınların en önemli isteği erkeğe güvenmektir diyebiliriz.

Sürprizler, Hediyeler;

Sadece kadınların istekleri olarak görmesem de bunun erkeklerin de istekleri olduğunu düşünsem de her ne kadar biz kadınlar yapılan ufak süprizlere ve hediyelere bayılırız. Hiç beklenmedik bir anda iş yerine gelen bir çiçek bir çikolata bile bir kadını mutlu etmeye ve onu ne kadar düşündüğünü, önemsendiğini hissettirir.

İlgi Görmek;

Bir erkek tarafından en çok ilgiye ihtiyaç duyarız. Onun sevgisini bize gösterdiği ilgi ile değerlendirmeye bayılırız. Duyar gibiyim ee benim sevgilim ya da kocam ilgi göstermesini beceremiyor diye. Aslında sevdiğiniz insan size öyle bir anda öyle bir şey yapar ki işte ilginin en büyük göstergesidir. Kimi erkeklerde ilgisini sadece korumak olarak düşünür ve o şekilde yapar. Biz kadınlar erkeklerden istediğimiz ilgiyi ne olursa olsun görmek isteriz.

Romantizm;

Kadınlar romantik erkeklere bayılır. Bazen el ele bir kumsalda yürümek, baş başa yemeğe çıkıp mum ışıkları eşliğinde yemek yemek, birlikte hoş vakit geçirecek güzel anılar biriktirmek ister. Bu yüzden kadınlar romantik erkekleri daha çekici bulur ve onların daha çok ilgisini çeker.

Nezaket;

Kibar olununca erkekliğinden bir şey azalacak sanan binlerce erkek var. Onlara göre erkeklik güç gösterisi ve maçoluk yapmak demektir. O eteği niye giydin, o arkadaşınla neden buluştun, kadınına küfür eden mi dersiniz nezaket anlayışına uymayan bu erkekler imkansız hale geliyor. Ne yazık ki erkekler bunun ayarını bir türlü tutturamıyor.

Saygı;

Kadınlar herkes tarafından özellikle de erkekler tarafından saygı duyulmak istenir. Özellikle iş hayatı ve sosyal hayat konusunda. Onları yargılamayan her zaman ne yapacağını bilen bir kadın olarak görünmek ve düşüncelerine saygı duyulmasını ve yargılamadan dinlenmesini isterler. Ne yazık ki günümüzdeki bazı erkekler saygı duymak konusunda biraz yetersiz kalıyor biz kadınlara.

Uzun Süreli Performans;

Aslına bakarsanız kadınlar erkeklerden daha çok cinsel ilişkiye ihtiyaç duymaktadır. Bundan dolayı erkeklerin daha çok uzun süreli perfomasnlı olmasını isterler. Bir kadının zevk konusu ile erkeklerin zevk konusu ve süresi aynı değildir. Günümüz erkekleri sadece kendini düşünerek hareket eder ve kadının mutlu olup olmadığını düşünmez. Ama kadınlar uzun süreli performansı severler.

Para;

Kadınlar kendilerini güvence altına almayı ve rahat bir hayat sürmeyi isterler. Evlenecekleri insanlarında onları rahat ettirebilecek mi bunu bilmek ister. İyi bir kazancı var mı, onun isteklerine yetebilecek mi ve güzel zamanlar geçirebilecek mi sevdiği adamla bilmek ister. Tabi istekleri arasında yazın tatile gitmek, hediyeler, akşam yemeğe çıkmak ve bunun dışında evi, arabası olmasını da isterler. Dediğim gibi kadınlar kadınlar kendilerini güvence altına almayı severler.

Tarih:Aşk ve İlişkiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir