İçeriğe geç

Kadınlar en çok erkeklerin neresine bakar

Kadınlar ve erkekler her zaman karşı tarafta bakmaktan usanmadığı yerler vardır. Özellikle de kadınlar erkeklerin her zaman belli bir noktalarına bakarlar. Bu insanların görüş ve beğeni açılarından ibarettir.

  • Erkeğin ellerine;

Kadınlar erkek ellerinin bakımlı olmasını  isterler. Her zaman düzgün ve temiz olmasını. Bu yüzden erkeklerde en çok bakılan yer erkeklerin elleridir.

  • Gözler;

Kadınların en çok etkilenme ve etkile alanlarından biridir gözler. Göz deyip geçmemek lazım, gözler kalbin bir yansıtıcısıdır. Derdinizi, mutluluğunuzu gizleyemeyeceğiniz tek yerdir gözler. Bu yüzden en çok bakılan yerdir gözler.

  • Saçlar;

Saç bir insanın dış görünüşünü değiştiren bir unsur olarak bilinir. Doğru da. Çünkü saçınızı taradığınız yön, nasıl taradığınız, ne şekil verdiğiniz sizin için önemli olduğu kadar, karşı cins tarafından da oldukça önemlidir. Bir önemli olan nokta da saçlarımızın temiz olması temizliğe işaret olduğu düşüncesini getirir.

  • Göğüs;

Farklı görüş olanları olan kızlarımızın en çok baktıkları bölge göğüs bölgesidir. Kimisi erkeklerde göğüs bilgesinde kılları sever kimisi de bu kıllardan hoşlanmaz. Özellikle de sporda göğüs üzerine çalışmış bir erkek varsa bakmadan geçme denilecek oluyor.

  • Popo;

Evet yanlış duymadınız çoğu kadınlar erkeklerin poposuna bakmaktan çok hoşlanırlar. Erkeklerin popolarının düzgün ve çıkıntılı olmaları onların çok hoşuna gider.

Evet erkeklerde en çok ilgi çeken bölgeler bunlardır. Erkekler siz siz olun bayanların beğenilerini görmemezlikten gelmeyin.

Tarih:Aşk ve İlişkiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir