İçeriğe geç

FOR X5 ZAYIFLAMA ÇAYI

Bugün elime geçen bir ürün hakkında bilgi vermek istiyorum. FOR X5 zayıflama çayını bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş verdim. Bir ayda 18 kilo veren arkadaşımın tecrübelerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Daha sonrasında da kendi deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

FOR X5 zayıflama çayının içeriğinde Hibiskus(Hibiscus), Biberiye(Rosemary), Funda(Erika), Sinameki Tozu(Senna), Sandalos Sakızı(Sandalose), Kitra(Kitre Gum), Keten Tohumu(FlaxSeed), Ginseng(Ginseng), Safran(Saffron), Lohusa Şekeri(Postpartum Glucose), Mate(YerbaMate), Kuşburnu(Rosehip) bulunmaktadır.

Hamile ve kalp ritminde sorun olanların kullanılamayacağı bu çayı alacağınız zaman sorunlarınız anlattığınız taktirde eklemeler ve çıkartılmalar yapılabiliyor.

Kullanışı sabahları aç karnına bir su bardağına bir tatlı kaşığı ekleyerek 5 dakika demlenmesini bekliyoruz ve sonrasında içiyoruz. Kahvaltıdan 30-45 dakika önce içilecek olan bu çayın etkileri büyük. En önemlisi günde 3 litre su içmeniz gerekmektedir.

Tanıdığım arkadaşlarımın kullanımlarında gözle görülür zayıflamaları ve çabucak işe yaramasından dolayı bu çayı tercih ettim. Adım adım günlük olarak neler yaşadığımı sizlerle paylaşacağım. Etkisini gördüğüm takdirde bu konuda da bilgilendireceğim sizleri.

FOR X5 çayının internet sayfasını incelediğimde zayıflamaya yardımcı jellerin de olduğunu gördüm. Onları da denedikten sonra sonra sizlerle bilgilerimi paylaşacağım. Haydi kızlar kilo problemlerini ortadan yok edelim.

 

Tarih:Sağlıklı Yaşam & GüzellikSevgiliye Hediye

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir