İçeriğe geç

Eşiniz / Sevgiliniz sıkıntısını size anlatmıyor mu?

Erkeklerin genel yapısından biridir gizli yaşamak. Kadınlar genelde erkekleri anlamakla geçer zamanları. Sıkıntılarını anlatmadıklarından dolayı genelde kadınlar hep kendi üstlerine alınırlar ve bu da kavga sebebiyeti olur. Alışagelmiş olaylar diyebiliriz kısacası.

Peki gelelim eşiniz ya da erkek arkadaşınız size derdini anlatmıyorsa ne yapmalıyız;

Erkekler fazla konuşmayı sevmezler kadınların hep onları anlamasını beklerler; Bu da demek oluyor ki kadınlar erkekleri anlamaya çalışmalı. Nereye kadar anlayabiliriz belli başlı yere kadar. Ne kadar erkekleri iyi tanıdığımızı söylesek de bir noktada tıkanır kalırız ve bu sefer düşünce bakımından yoğunluk yaşamaya başlarız. Halbuki bu sıkıntısını orada anlatmış olsaydı ne güzel olurdu demi.

Erkeklere zaman vermeliyiz. İşin içinden çıkamayak kadar büyük bir derdi varsa ne olursa olsun size az da olsa anlatmaya başlayacaktır. Ama kadınların kafayı yemiştir bile o anda.

En büyük sorun da erkek kendi içinde halletmiş bir konu varsa o konuyu tekrardan açıp öğrenmeye çalışmak yerine mutluluğunu paylaşmak onlar için her zaman iyi olacaktır.

 

Tarih:Aşk ve İlişkiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir