İçeriğe geç

Erkeklerin Aldattığını 10 İşaret Ele Veriyor

Eşinizle uzun bir süredir mutlu bir ilişki yaşıyordunuz ama ne olduysa eşinizden şüphelenmeye başladınız ve onun sizi aldattığını düşünüyorsunuz. Yalan makinesine bağlamadan önce yapmanız gereken ve delilleri takip etmeye ne dersiniz. 

İşte erkeklerin kadınları aldattığının 10 göstergesi;

Kıyafette ruj izi

Klasik olarak algılanabilir fakat erkeklerin gömlek yakası ya da kıyafetlerinin üzerinde ruj izleri aldattığının en büyük göstergesidir. Çünkü aldattığı kadın eşe bir gönderi yapmak ister ve bu her zaman göze çarpar niteliktedir. Kendisinin birinci olmasını ister ve erkeğin aldattığı eşi tarafından fark edildiğinde amacına ulaşmış olur. Ayrıca bir erkek de başka kadın parfümü ya da sabah giydiği iç çamaşırı akşam farklıysa üzgünüm ama aldatılan bir eş oluyorsunuz.

Dış görünüşüne önem vermesi

Son zamanlarda erkek kendine daha çok bakmaya başladıysa, traş olduktan sonra parfümlü kolonya sürerken abartıya kaçıyorsa aldattığını gösteren işaret olabilir. Bir tek dış görünüş olarak saç sakal olarak da düşünmeyin. Bunların dışında aniden spor aşkı depreşirse ve vücut geliştirme istekleri, sağlık yaşam gibi düşünceleri de dikkat edilmesi gerekenlerden. Anide düzenli kullandığı parfüm değişiyor, kıyafet tarzı başkalaşıyorsa kadınların biraz daha şüpheci olması gerekir. Erkeklerin eve gelip hemen duş almaya başlıyorsa ya da yatağa girmeden önce duş alıyorsa kadınlar daha dikkatli olması gerekiyor. Erkeklerin bunu yapmasının nedeni çoğu zaman suçluluk duygusu olmasından da kaynaklanabilir bu durum. Ya da yaşam tarzının değişmesini bizzat kabullenmiş olmasını da belirtmektedir.

Eşinizin çalışma saatleri artıyorsa ya da şehir dışı seyahatleri yapmaya başladıysa

Diyorsunuz bunlar dizilerde olur diye ama tam tersi aldatan erkek zamanla evden soğur ve dışarıda ne kadar zaman geçirirse onun için daha iyi olacağını bilir.  Eşiniz masraflarında size söylemediği fakat gözle görülebilir artışlar meydana geliyorsa aman dikkat aldatma oranı oldukça yüksektir.

Sürekli birisine yardım ettiğini anlatıyorsa

Bir erkek iş arkadaşına ya da yakın çevrenizde birisine sürekli yardım etme isteği ve bu yardımları anlatmaya başladıysa, aldatma olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir. Karşı tarafa olan hislerini sizin tanıdığınız olması mesela onun hakkında gizlice sorular sorması, öylesine soruyorum dese de , size daha rahat yalan söyleyeceğinden sizin dikkatinizi çekmeyecektir. Ondan dolayı bu konulardaki değişikliklere dikkat.

Yanınızda ama sizinle değil

Eşiniz sizin yanınızda fiziksel olarak olabilir fakat aklı başka bir yerde olduğu durumlarda bilin ki düşüncesinde başka birileri var. Tabii bunun gözlemini iyi yapmak lazım çoğu eş sadece iş konularında da sıkıntı yaşayabiliyor. Bunun diğer belirtileriyle birleştirmeye bakmalısınız. Geceleri sizden uzaklaşmış ve siz ona yakınlaştığınızda ofluyor kendini çekiyorsa bu onun aldattığına dair bir işaret olabilir. Unutmayın seven adam sevdiği kadından asla uzak durmaya çalışmaz.

Artık sizi gözü görmüyorsa

Eskiden kendinizde yaptığınız değişiklikleri fark eden eşiniz, şuan kafanıza çanta bile geçirseniz görmüyorsa bu sizi aldattığına işarettir. Erkek arkadaşlarınızdan kıskandığı zaman ondan hep şikayetçiydiniz ama eskisi gibi erkeklerin yanında olmanıza ses çıkarmıyor, gitmek istediğiniz yere hemen izin veriyorsa artık sizi eskisi sevmediğinin büyük göstergesidir. bu uzaklaşma dahilinde aldatmaya çok daha rahat gidebiliyor.

Eşinin sizi kıskanç yada deli, paranoyak, aşırı kuşkucu olmakla suçluyorsa

Karşı saldırıya geçmek partnerlerini aldatan erkeklerin en güçlü silahıdır.  Sizi kendinizden şüphelenmeye itecek bazı taktikleri vardır. Gerçekten genel olarak kıskanılacak birisi değilseniz o zaman iç sesinize güvenin.

Eşiniz size SMS ve mail hesaplarını gösteriyorsa

Erkekler kadınların kuşkusunu anladığından dolayı saklama konusunda oldukça rahat olabiliyorlar. Ya da sizin bilmediğiniz telefonda gizli bir program kullanıyordur fakat siz onu iş için kurulu olan bir sistem zannedebilirsiniz. Onun için her zaman gözünüzün açık olmasında yarar var. Her programın ne olduğunu mesajlaşmak için bir program olup olmadığını gözden geçirmenizde yarar var.

Birden bire çıkan aşırı kibarlık

Eşiniz birden size karşı çok kibar davranıyorsa, televizyonda ne izlemek istiyorsanız hiç bir şekilde karışmadan kabul ediyorsa, size hediyeler veriyor ve çok şık bir restorana götürüyorsa bu iki nedenden dolayı olabilir

1- Eşlerini aldatan erkeklerin bazıları diğer ilişkilerinden dolayı hayatlarında daha mutlu olmaya başlarlar

2- Bir diğeri ise bazı erkekler eşlerini aldattığı için suçluluk duygusu duymaya başlarlar ve jestlerle bir nevi yaptığını telafi etmek ister

Eşiniz sizde kusur buluyorsa

Erkeklerin bazıları tam tersi ataklara geçme olasılığı yüksek olanlardır. En önemlisi sürekli sizde kusurlar bulmaya başladıysa, her yaptığınız şey onun gözüne batmaya başladıysa, sizin dış görünüşünüze karşı kötü sözler söylemeye başladıysa ya da en önemlisi onun size beni aldatıyorsun gibi imalarda bulunuyorsa aldatma işaretidir. Aldatan erkekler genelde eşleriyle tartışmaya meyilli olabilirler. Sinirli bir kişiliğe dönüşebilir size. Aldatan erkek beynin şu şekilde çalışmaya başlar ben fark etmeden aldata biliyorsam o da aynı şekilde beni aldatıyordur diye düşünebilir.

Siz ne kadar kabul etmeseniz de aile ya da yakın dostlarını bu konuyla ilgili sizlere imada bulunuyorsa dost acı söyler mantığını devreye sokmalısınız. Yakın arkadaşlarını belki direkt doğrudan sizlere söyleyemeyebilir ama imada bulunmaları da sizin eşiniz açısından kuşkulu davranmanızı sağlamalıdır. Zaten sizden uzaklaşmış bir eş sizinle sevişmek bile istemeyen bir eş için kuşku duymaya başlamanız en doğru olacaktır.

 

 

 

Tarih:Aşk ve İlişkiler

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir