İçeriğe geç

Batık Problemine Son !

Yaz geldi ve kadınlarda büyük bir stres oluşmaya başladı. Bacaklardaki batıklar çoğu zaman günlük hayatımızda bizi engelleyen, her istediğimizi dilediğimizce giyinmemizi engelleyen bir problem haline geldi.Ne yaparsak yapalım, hangi ürünü denersek deneyelim sonuç her zaman aynı. Bir kıyafeti beğenip alıp ve onu en büyük batık problemine heba etmek mi asla böyle bir şey olamaz. Ondan dolayı her türlü doğal olan ürünleri en az 3 ay boyunca düzenli bir şekilde uygulamadan başka adımlara geçmeyiniz. Cilt yapısı kişisine göre değişir kimisine aynı gün sonuç gösterirken kimisine 3 ay sonra sonuç verir bundan dolayı sabırlı olmanızda yarar var.. Unutmamalıyız ki Her 5 kadından 2’sinde mutlaka batık problemi oluyor. Bunun için haydi batık problemine son diyelim.

Peki daha öncesine nazaran bakıldığında günümüzde batık problemleri neden artmaya başladı bunlardan sizlere biraz bahsetmek istiyorum.

Öncelikle biz kadınlar olarak zamanımız bizim için çok değerli. Bir gün içerisine birçok şey sığdırmak istiyoruz ve işte tam bu sırada kıl alma zamanlarında kısa olan yöntemleri tercih etmeye başlıyoruz. ( Batık Oluşumu Sebebi )

Cildimize yeterince özen göstermiyor gerekli olan doğal nemi sağlamıyor ve kurumasını sağlıyoruz. Bu da batık oluşuna sebep oluyor.

Kullandığımız epilasyon aletleri ve gelişigüzel alınan bacaklarda kıl dönmeleri meydana gelmektedir. Bu kıl dönmeler vücudumuzda ciddi gözle görülür sorunlar yaratmaktadır.

Kullandığımız nemlendiricilerin vücudunuzu ne kadar nemlendirdiği de önemli aslında burada. Gerçekten içeriğinde nemlendirici olduğuna dikkat etmeli ve ucuz ürünlerden kaçınılmalıdır. Cildimiz hava değişikliklerine ayak uydurmaya çalışır ama her zaman bir tepki verir. Bundan dolayı kış ve yaz aylarında cildinizin kurumasına izin vermeyin.

Batık problemlerine son;

Yapmanız gereken zaman harcatmayan ve çok da pahalı olmayan bir yöntem. Bunu düzenli olarak yaptığınız takdirde bir ay içerisinde gözle görülebilir sonuçlar elde edeceksiniz. Bebek yağını herkes biliyor ve çocuklarımıza kullanırken bile hiçbir zaman tedirgin olmuyoruz. Banyoya girdiğiniz zaman normal banyonuzu yapın ve çıkmanıza yakın bebek yağını vücudunuza uygulayın 2 dakika kadar bekleyin ve suyu üzerinizde gezdirin. Biliyorsunuz bebek yağı normal cilde uygulayınca bir yapışkanlık hissi verir en son vücudunuzdan su gezdirdiğinizde o yapışkanlık hissi gider ve vücudunuzu sabaha kadar nemli tutar. Her banyodan sonra mutlaka uygulayın. Farkı en kısa sürede en doğal çözümle göreceksiniz.

Pürüzsüz bacaklara…

Tarih:Sağlıklı Yaşam & Güzellik

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir