İçeriğe geç

Balık Burcu Özellikleri, İş Hayatı ve Aşk Hayatı

balık burcuBalık Burcu Özellikleri

Sabırlı, eli açık ve duyarlıdır balık burçları. Çok duygusallardır her konuya duygusal olarak yaklaşırlar. Hayal dünyaları oldukça geniştir ve bu dünyalarından kolay kolay çıkamazlar. Dürüstlerdir ve bu konuda asla ödün vermezler. Borçlarına sadıktırlar ve zamanı gelene kadar uyku uyuyamazlar. Dış dünyada uyumlu kişilerdir. Kurnaz ve akıllıdırlar. Konuşmayı çok severler ve bütün her şeyi konuşarak çözerler. Çabuk aşık olurlar çabuk sıkılır balık burçları. Aşk acısı çekerler ama bir süre sonra başka birisine aşık olup geçmiş hiç yaşanmamış gibi hareket ederler.

Balık Burcu İş Hayatı

Duygusal kişilikleri iş hayatında da oldukça etki etmektedir. Ufacık bir olay karşısında hemen kendilerini teslim bayraklarını çekerler. Laflarını esirgemez şakanın altında bir gerçek vardır psikolojiyse şaka maksatlı laf sokmayı çok severler. İşlerini severek yaparlar ama sıkılganlıkları da onların başına beladır. Sıkılsalar bile bir iş yerinde uzun süre boyunca çalışabilir  balık burçları. Yönetici sıfatında oldukları takdirde işlerine gene duygusal olarak yaklaştığı için işten çıkartması gereken birisi varsa bunu terine getirirken ağlayabilir balık burçları. Çok duygusallık onların iş hayatını yeri geldiği zaman çok etkilemektedir.

Balık Burcu Aşk Hayatı

Aşklarını doya doya yaşamayı sever. Eğlencelerine düşkün olan balık burçları eşleri tarafından da eğlencesine ortak olmasını ister. Her yere eşiyle birlikte katılmak ister ve bundan zevk alır. Evine ve çocuklarına oldukça bağlıdır. Cinsel yaşam aslında onlar için önemli değil gibi gözükse de içlerinde fırtınalar kopar. Sevdiği insanı asla unutmaz ve onun için senelerce göz yaşı dökebilir. Eli açık bir sevgili veya eştir. Sürpriz yapmaktan hoşlanır. Bir gün hiç ummadığınız zamanda elinde bir gülle karşınıza çıkmış görebilirsiniz onu

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir