İçeriğe geç

22 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Bugün tek başına kalmaktansa ortaya çıkan yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İsteklerinizi yaşama geçirdiğiniz zaman keyfinize diyecek yok. Bugün, partnerinizle karşılıklı iletişim içinde olmanız nedeniyle gününüz iyi geçecek. Aşk ilişkilerine karşı barındırdığınız gizli güvensizlik sizi frenlemeye çalışabilir. İnsan ilişkilerinizdeki duyarlılığınız dikkat çekici.

 

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Günlük işlerin getirdiği yorgunluklara rağmen hızlı kararlar alıyorsunuz. Yeni bir düzen yaratmak, çalışma sisteminizi değiştirmek için çaba içindesiniz. Yeni sorumluluklar, detaylar nedeni ile planlı olmaya çalışın. Çevrenizi değiştirmek için, güçlü kişilerin bulunduğu ortamlar içinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak hırslı tavır içinde bulunmaktan kaçının ve sevdiklerinizi fazla zorlamayın. Bugün, güçlü yönleriniz bir kez daha ortaya çıkıyor.

 

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün. Bazı konularda gereğinden hızlı harekete geçme veya karar alma pozisyonu alabilirsiniz. Ancak, hemen büyülenmiş gibi harekete geçmenin bir lüzumu olmayabilir. Zira, pek çok kişi sizin gibi hali hazırda hazırlık yapıyor olabilir. Teklifleri veya fırsatları yazılı olduğu takdirde değerlendirmeye almanızda fayda var. Elinize geçen bilgilere göre hayatınızı sorgulayabilir, daha iyi bir yaşam için değişiklik yapabilirsiniz. Sosyal alanda başlayan canlılık ile harekete geçiyorsunuz. Özellikle grup çalışmalarında sizi sorumlu kılan, işbirliği içinde kalmaya zorlayan konular olacaktır.

 

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

İdeallerinizle çakışmayan işlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Stresinizi işe yansımak yerine nasıl fayda sağlayan bir değişiklik yapabilirim diye düşünün. Hayata karşı görüşlerinizde net ve açık tavırlar sergiliyorsunuz. Yurt dışı ilişkilerin hız kazanması ile olaylara heyecan içinde yaklaşacaksınız. Arkadaşlarınızla bugün oturup konuşmalı ve bu konu üzerinde fazla durmamalısınız. Ailenizden bugün kötü bir haber alabilirsiniz.

 

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Anne – babalar bugün çocuğunuzla aynı dilden konuşmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bazı değerlerinizi zorla kabul etmesini beklemeyin. Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken dikkatli olmalısınız. Ani hevesle sarıldığınız konuların kendinizi kanıtlamak uğruna yaptığınız güç gösterisi olabileceğini aklınıza getirmelisiniz. Çapkın bir yapınız var ama sevdiğiniz kişi belli. Bugün içerisinde hoş birisiyle tanışabilirsiniz ama kendinizi kontrol etmeniz gerekecek. Ufak bir hata mutluluğunuza mal olabilir.

 

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Geçmişinizdeki hiçbir şey canlandırıcı bir enerji vermez. Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun.İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Akla yatkın olmanın ya da sağduyu içermenin çok uzağında olan öneriler, teklifler veya davetler söz konusu olabilir.

 

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Yeni sorumluluklar, takım çalışmalarında yapılan değişiklikler hızlı ilerliyor. Kendi kişisel çabanızla pek çok konuyu yönetebilir, istikrarı koruyabilirsiniz. Belli kurallar çerçevesinde veya rutin akışta hareket etme konusunda ısrarcısınız. Ancak, bazı işlerin daha akıcı, daha kolay veya istediğiniz gibi ilerlemesini istiyorsanız rutinden uzak ve farklı davranmanın faydasını görebilirsiniz. Dikkatinizi kendinize odakladığınız bir dönem. Bugün ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz.

 

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler ortaya çıkacak. Uzaklarla ilgili her konuda yeni fikirler üretecek, hayatınızda başlayan değişim rüzgarını arkanıza alacaksınız. belli bir mantık çerçevesinde kalarak, yeni düşüncelerden faydalanma yolunu seçebilirsiniz. Hukuku konularınız da ise destek göreceğiniz etkiler söz konusu. İşle ilgili yeni haberler, yeni bağlantılar üzerinde durabilirsiniz. Çocuklarınızın bazı değerlerinizi zorla kabul etmesini beklemeyin.

 

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

İsteklerinizi heyecanlı ve gergin bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Aceleci ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Çevrenizdeki veya karşınızdaki kişiler sorun çıkartma veya kendi çıkarlarını ne pahasına olursa olsun koruma konusunda ısrarcı olabilirler. Tartışmalardan kaçınmak zor olabilir. Dolayısıyla siz de, önceliklerinizi veya taleplerinizi yüksek sesle dile getirmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın son günü sizi harekete geçiren pek çok konu bulabilirsiniz. Yurt dışı aktivitelerin getireceği paylaşımlar, entelektüel  temalar sizi yakından etkileyebilir.

 

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Ortada aleyhinizde hiçbir ciddi durum yok. Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Ayın burcunuzla olumlu etkileşimi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Yaşamın hedef noktası olmak sizi farklı kılıyor emin olun. Her an değişen olaylara karşı uyum sağlamalısınız. Bu tür kontrollü davranışlar sizi kazançlı yapacak.

 

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Kendini milyonlarca farklı biçimde ifade edebilen bir yapıya sahipsin. Ufacık şeylerden mutluluk payı çıkarma konusunda da üstüne yok. Bu özelliğin aslında güçlü yaratıcılığının bir getirisi. Yeni bir şey üretmek, bunu insanların beğenisine sunmak ve takdir toplamak, en büyük hedefin. Yapmak istediğiniz her türlü yenilik için cesarete sahip olabilirsiniz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı işlere yönelmek var Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz.

 

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Olayları çok yönlü değerlendirmeye çalışmalısınız. Karşısında olduğunuz seçimlerde hassas olmanız gereken bir dönem. sizin yararınıza olmadığını düşündüğünüz iş ya da anlaşmaların peşinden gitmek veya onay vermek zorunda değilsiniz. Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir