İçeriğe geç

21 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendinizi biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Projelerinizi gözden geçirebilirsiniz.

 

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Birkaç günlük süreçte, yeteneklerinizi gösterme, bilginizi kullanma şansı bulabilirsiniz ve dürüstlüğünüzle güvenilir kişiliğiniz diğerleri üzerinde olumlu etki yaratmanızı sağlayabilir. Bugün, herkesin karşısında güçlü olmak ve beğeni kazanmak isteyeceksiniz. İçgüdüsel arzularınız yoğun olacaktır. Dostlarınızla veya değer verdiğiniz kişilerle ilgili konularda duygularınızı açıklamak ve insanları etkilemek isteyebilirsiniz. Aşk ve özel konularda şanslı olduğunuz, duygularınıza karşılık bulabileceğiniz bir gündesiniz.

 

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Sizden istenilenleri bütçenize uygun seviyede tutun. İşinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli ve projelerinizi maddi gelirlerinizde ki artışı kimseyle paylaşmamalısınız. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Meslek hayatınızla ilgili sorunları büyütmeyin. Sizi rahatlatacak ortamlarda bulunmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışmak, onların mutluluğu size yansımasını sağlayacak ve böylece kendinizi iyi hissedeceksiniz. Almanız gereken bir para ile ilgili beklenmedik pürüzler çıkabilir.

 

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Yeni atılımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. ve isteklerinizi ilginç bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Parasal konulara yönelik verimli çalışmalar yapabilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Muhabbet etmeyi seven sizler için de oldukça hoş bir gün olacak. İş ve aşk oldukça hayatınızda sıkıntı yok. Dönüşüm ve yenilenme konuları bugün öne çıkıyor.

 

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Sıradan ve sıkıcı işlerle boşa vakit harcamayın bugün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak fakat kaygılardan uzak durun ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Anne – babalar çocuğunuzla güzel ve özel bir gün geçirme şansınız var bugün. Ona ayıracağınız zaman sadece onu mutlu etmeyecek.

 

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Daha sağlam ve çözüme yönelik planlar yapabilir, çalıştığınız konularda pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Bugünler içinde bazı telefon görüşmelerinde sevinçleriniz var. Sağlam olduğunu düşündüğünüz ilişkiler içinde bazı düş kırıklıklarınız olabilir. Daha gerçekçi para ilişkilerine yönelebilirsiniz. Bugün parasal konularda düzenleme yapma isteğiniz artabileceği görülüyor. Sevdikleriniz için para harcamak hoşunuza gidebilir ve harcamalarınızda hesabınızı aşabilirsiniz.

 

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim konularında yoğun ve isteklisiniz. Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor.

 

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Bugün önemli bir konuda tek nefes tek vücut halinde hareket ediyor olmanız gerekecek. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bugün sizin için arkadaşlar ve sosyal çevre konusu önemli. Kendinizi bu gruba ait hissetmek isteyebilirsiniz. Sizi içine alan sıcacık bir çevreniz varsa sorun yok. Ancak yoksa umutlu olacağınız pozitif hissettiren işlere yönelin.

 

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Öğrenmek istediğiniz şeyler veya acilen edinmek istediğiniz bilgiler var. Ancak, gerekli bilgilere ulaşmak elbette biraz zaman alacaktır. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir. Aynı anda bir çok konuyu değerlendirmeye alacaksınız ve oldukça hızlı hareket edeceksiniz.

 

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

İstediğinizi almak, hedeflerinize ulaşmak ya da yolunuzda ilerlemek istiyorsanız rüzgara karşı değil, rüzgarla birlikte ilerlemenizde fayda var. Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Gelecek konusunda büyük bir iyimserlik hissediyorsunuz, zihniniz de yeniliklere öyle açık ki sıkılmanız imkansız.

 

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

İletişim trafiğiniz fazla hareketli olabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Gökyüzü bugün duygularınız ile amaçlarınızın uyum içinde olacağını işaret ediyor. Zor projeler içinde boğuşanlar başka boyutta yardım almış gibi rahatlık hissedersiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

 

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz veya bazı fırsatlar yakalayabileceğiniz günlerdesiniz. Aile içi fedakarlıklar ve sevgi dolu bir ortam günün ana gündemini oluşturacak. Ancak dikkat edin de bu sıcacık hav sizi aileniz dışındaki diğer sorumluluklardan kaçmaya teşvik etmesin. Ayrıca ortaklık kurmak veya ortak işler yapmak için uygun koşullar meydana gelecek. Pratik ve çözümleyici  iyi değerlendirebilirsiniz.

 

 

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir