İçeriğe geç

20 Nisan 2015 Günlük Burç Yorumları

koç burcu     KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Kendinizi yalnız hissedeceğiniz anlar olabiliri. Arkadaşlarınızla iletişimini güçlendirmek kendinizi iyi hissettirecek. İsteklerinizi heyecanlı ve gergin bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Aceleci ve sert tavırlar içinde bulunmasanız iyi olacak. Aşk hayatınızda bazı belirsizliklerin ortadan kalkacağı bir gündesiniz. Duygusal aktiviteleriniz harekete geçecek ve mantığınızdan uzak olacaksınız. Kendinizi kontrol etmeye çalışmalısınız.

boğa burcu        BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Bugünkü fırsatlar, bir başka kişi sayesinde önünüze gelebilir. Bu nedenle işbirliği ve ortaklığa yönelin. Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak.

ikizler burcu       İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gideceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz. Bugün özgürlük ihtiyacınız her şeyin önünde. Sizi sınırlayan, ne yapacağınıza karışan, kendi doğrularını dikte etmeye çalışan insanlardan uzak durun. İş hayatında sizi sıkıştıran konular var. Daha fazla beklentiye girmeden, bu dönem eldeki işlere odaklanma zamanı. Biraz kölelik etmek, aynı zamanda yeteneklerinizi geliştirmek için gayretli olmalısınız. Kariyer planlarında başlayan yenilikler zaman içinde ilerleyecektir. Bu konuda ki engelleri aşacak gücünüz var. Bu dönem sabırlı olmak gerekiyor.

yengeç burcu   YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz )

Aslında yenilik, hayatının vazgeçilmez bir parçası. Kafanda harekete geçmeyi bekleyen onlarca proje var. Bunları gerçeğe dönüştürmek ise tamamen senin elinde. İçindeki motivasyon gücünü doğru kullandığında başaramayacağın şey yok. Bugün tek başına kalmaktansa ortaya çıkan yeni teklifleri değerlendirmelisin. Bugün dengeli davranmaya yönelmeli ve kazançlarınızı arttırma konusunda istediğiniz başarıyı kendi kendinize ispat etmelisiniz. Güvenli bir yaşam isteği içindesiniz.

aslan burcu   ASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Arkadaşlarla, gruplarla bir araya gelip herkese hizmet edecek ve ruhsal tatmin yaratacak işlere imza atabilirsiniz bugün. Sevgisi gerçek olan ve kalpten iletişim kurduğunuz arkadaşlarınıza biraz daha zaman ayırmalısınız. Yeni sorumluluklar, takım çalışmalarında yapılan değişiklikler hızlı ilerliyor. Kendi kişisel çabanızla pek çok konuyu yönetebilir, istikrarı koruyabilirsiniz. Bugünlerde atacağınız adımlar geleceğinizi etkileyebilir. Gelecekle ilgili işler ön planda ve bu alanlarda maddi kazanımlarda söz konusu olabilir.

başak burcu  BAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor. Duygularınızın aklınızın önüne geçmesine izin vermeyiniz. Bugün, çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar. gelip sizi buluyor. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

terazi burcu TERAZİ BURCU ( 23 Eylül – 22 Ekim )

Ortada aleyhinize hiçbir ciddi durum yok. Son damlanın bardağı taşıracağını unutmayın. İşinizle ilgili kararlarda çok aceleci davranıyorsunuz. Çalışma hayatınızın olumsuz etkilenmemesi için önemli kararlar konusunda acele etmemeye dikkat edin. Güne keyifli başlayacaksınız ve yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olacaksınız. İletişim trafiğiniz fazla hareketli olabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.

akrep burcuAKREP BURCU ( 24 Ekim – 22 Kasım )

Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz. Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Ufak detaylarla güzel bir günü mahvetmeyin. Rahat olun ve şansınıza güvenin.

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Dış dünyaya kendinizi ifade ederken ya da mesleki bir plan ya da proje için girişimde bulunurken yetersiz olduğunuz inancına dayalı hezeyanlara kapılmayın. Profesyonel olarak gerçekleştirmemiz gereken bir şey varsa bugün harekete geçmelisiniz. Yıldızlar her türlü çabanızda sizi destekliyor. Duygusal yaşantınızda olumlu bir devredesiniz. Bu dönemler de sorundan uzak güzellikleri paylaşabileceksiniz. Eşinizin size gösterdiği sevgiyi karşılamakta zorlanabilirsiniz. Keyfini çıkartın.

oğlak burcuOĞLAK BURCU (22 Aralık – 21 Ocak )

Çevrenizdeki ilişkileri istediğiniz gibi görme eğilimine direnmelisiniz. Özellikle partneriniz ve en yakın arkadaşlarınızdan gereğinden çok şey beklememelisiniz. İstediğiniz özgürlük ve keyif bir arada yaşanacak. Kendi mutluluklarınızın peşinden giderken, boş zamanlarınızı dolduracak konulara yer açmaya çalışın. Daha fazla yenilik, spor aktiviteleri ve keyifler hayatınıza dinamizm getirecektir. Olumlu güzel şeyler yaşayabilmek için isteklisiniz.

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Maddi konularda son derece başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz ve olanaklarınızı sonuna kadar değerlendirmeye çalışacaksınız. Özellikle parayı yönetme konusunda başarılı olacağınız bir gündesiniz. Evde yapılması gereken işler ve ailenizle ilgili konulara öncelik vereceksiniz. Ancak biraz içe dönük ve huzursun olabilirsiniz. Çevrenizde işbirliği içinde çalışmak istemenize rağmen, arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Karşı tarafın düşüncelerini öğrenmeden siz planlarınızı ortaya koymamalı ve fikirlerinizi hiç kimseyle paylaşmamalısınız. Bugün. isteklerinizde artış var ve kişisel zevklerinizi karşı cinsle paylaşma konusunda cömert davranıyorsunuz.

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

İletişim trafiğiniz fazla hareketli olabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Finansal açıdan veya bireysel olarak üstlendiğiniz yükümlülükler kaldırabileceğinizden fazla olabilir, dikkatli ve tedbirli hareket etmenizde fayda var. içindeki suların duvarları yıkması için barajın sadece bir bardak suya ihtiyacı kalmış olabilir. Her şeyin fazlasından kaçınmalısınız.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir