İçeriğe geç

10.12.2016 Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Aşk hayatınız soğuk havaların etkisinden mi desek biraz soğuk geçecek zamanda olacaksınız. Biraz daha sakin davranmalı düşünerek hareket etmelisiniz. Ani patlamalar sadece sizleri üzecektir bilginiz olsun

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Bugün oh çekme günü diyebilirim sizlere. sıkıcı bir hafta bitti ve yani bir haftaya daha enerjik başlamaya adım atmalısınız. Yıl sonu hazırlıklarına şimdiden heyecanlı bekleyiş içindesiniz. Bu sizi mutlu ediyor.

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Aşk hayatınız canlandı size de bir canlılık geldi. Bu enerjiyle neler yapabilirsin bilemiyorum. Yorulmak bilmeyen bir enerji yaşabilirsiniz. Enerjinizi daha soğuk havalara da saklamayı unutmayın

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

İşle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz ve bu sizin canınızı oldukça sıkmaya başladı. Bu sıkıntıyı eşinize/ sevgilinize yansıtmaktan vazgeçmelisiniz. İş işte ev evde kalmalı.

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Ailevi sorunlar görülebilir. Çocuğunuzla ilgili bazı problem çıkabilir ve sizin için de yoğun bir gün olabilir. Sevdiğiniz kişi her zaman yanınızda olduğunu unutmayın ve sadece mutlu olmaya bakın.

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

aklınıza yatmayan bazı işler var fakat mecburiyet olarak görüyorsunuz. İyice değerlendirmeden bir adım atmamanız da yara var. Enerji dolu bir hafta geçirdiniz. Moralinizi bozmamaya özen gösterin.

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Bugün değişik ruh hallerine kapılabilir ruh hali değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Bunu karşı tarafa yansıtmamakta özen göstermelisiniz. Arkadaş ortamına biraz daha fazla yoğunlaşacağınız bir gün olacak.

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Zorlayıcı bir hafta geçirdin ama stres seni hala etkiliyor. Eğer bu böyle devam ederse sağlık problemleri çıkmaya başlayacak, Biraz rahatlamaya çalış ve güzel düşünmeye bak. İşinde mutlu olmadığın ve sıkıldığın belli yeni arayışlar içine girebilirsin.

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

İstediklerini almak için biraz daha bekleme taraftarısın. en iyisini yapıyorsun. Düşüncelerin ve yaptıkların aynı orantıda ve bu senin için mutlu olma sebebin oldu. Her zaman bu şekilde devam edersen mutluluğun formülünü buldun diyebiliriz.

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Stresli bir gün olacak gezmek isterken bile strese gireceğin bir gün olabilir. Mutlu anlarını bozmadan bu stresi de gülerek atlatırsan gününü mafetmemiş olursun.

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Hayatı umursamıyormuş gibi yapmaktan hala yorulmadın mı. Aslında mutluluktan değil de kederden içiyor gibisin. Olaylara çok kafayı takıyor ve rahatsız oluyorsun. Rahatlamaya bak.

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Zor zamanlar geçiriyorsunuz ve duygusallığınız da ön plana çıkıyor bu sayede. Fazla sinirlisiniz sakinleşmeyi denemeli ve hafta sonunu daha iyi geçirmeye çalışmalısınız. Ani patlamalardan ve yanınızdakileri üzmekten vazgeçin

Tarih:Sevgiliye Hediye

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir