İçeriğe geç

08.09.2015 Salı Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Sorunlarınızı gözden geçirip bunun üstüne gitmelisiniz. Duygularınızdaki dengesizlik hayatınızı olumsuz etkilemekte bilginiz olsun. Aile içerisinde olacak olan bir problem düzene girdiğinde rahat bir nefes alacaksınız. Her şey için biraz zaman ve cesaret.

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Bugün zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Harcamalarınız konusunda biraz dikkatli olmalısınız çünkü hesabın ne demek olduğu şaştınız. Eski bir arkadaşınızla görüşebilir, ileri zamanlar için planlar yapabilirsiniz.

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Sosyal yaşantınız da iyileşmeler ve eğlenceler gündeme gelecek. Dargınlık yaşanan bir ortamda bulunmanızdan dolayı olaylar sizin tarafa doğru da dönecek dikkatli olmalısınız. Bu konu canınızı sıkacaktır. Sizin yardımlarınızla olaylar çözülebilir ve bu da sizi mutlu edecektir.

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Kısa bir yolculuğa çıkabilir kafanızı dinleme fırsatı bulabilirsiniz.Sevgilinizle ilişkinizde iletişim problemleri olduğu için bu konuyu ele almalısınız ve bir an önce çözüm bulmalısınız. Birikim yapmaya karar verirseniz kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin.

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Arkadaşlarınızla birlikte geçirdiğiniz zaman diliminde hem mutlu hem de rahatlamış oluyorsunuz. Sizin için arkadaşlık çok önemli ve arkadaşlarınız da bunun hakkını veriyor. Bu aralar sevdikleriniz için yapamayacağınız fedakarlık yok.

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Çıkmaza girmiş gibi sürekli daralıyor bir şeyler çıkış noktasını arıyorsunuz. Yardım etmek istediklerinde ise kabul etmiyor güçlü rolü oynuyorsunuz. Biraz kendinizi rahatlatın ve yanınızda olmak isteyen kişilere izin verin sizde rahatlayacaksınız. İnatçılık yapmayın.

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Duygusal anlamda yaşadığın sıkıntı yüzünden kendinizi eve kapamanın bir anlamı yok. Toparlanma vakti ve eğlenme vakti. Hayat bu şekilde geçmiyor ne yazık ki. Kendinize olan güveninizi toplamalı yenilgileri çabuk kabullenmemelisiniz. İsteklerinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bir tartın isterseniz.

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Bugün kendinizi halsiz ve huzursuz hissedebilir, bu yüzünüze de yansıyabilir. Sağlık problemlerinizi ertelemeyin. Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Fakat güçlü olmakta yarar var. İş konusunda sizin başarılarınızı görüyor ve takdir ediyorlar.

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Verdiğiniz sözleri unutmanız özel hayatınızda problem çıkmasına neden olabilir. Başınıza buyruk hareketler yapmanız karşı taraftan pek iyi karşılanmıyor. Biraz daha dikkatli davranıp çevrenizde neler olup bittiğine dikkat etmelisiniz. İş konusunda başarılarınız artıyor.

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Maddi durum konusunda oturup düşünmeniz gereken bir zaman. Hesap kitap işlerini bir yere yazmalı ve neler yapacağınızı planlayıp, harcamalarınız bu şekilde takip etmelisiniz. Her sorunu ilişkinize yansıtmanız sevgiliniz ya da eşiniz tarafından pek de iyi karşılanmıyorsunuz. İlgiye ihtiyacınız var bunu dile getirmelisiniz.

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Parasal konularını bir arkadaşınızdan yardım alarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Sevgilinizle aranız bu aralar çok iyi ve bundan dolayı oldukça mutlusunuz. İşlerin yoğunlaşmasından dolayı uyku problemi yaşayabilir ancak bunu problem haline getirmemelisiniz.

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Çevrenizde ki herkese manevi yönden  oldukça yardımcı oluyorsunuz. Sizin arkadaşlığınızı kıskanan çok kişi var. Maddi durum konusunda hayal kurmak yerine biraz atak yapma vakti geldi de geçiyor. Kendi sorunlarınız sizi üzebilir. Mantıklı hareket etmenizde yarar var.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir