İçeriğe geç

07.09.2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Yeni bir haftaya hızlı bir başlangıç yapacağınız bir gün. Pozitif enerji saçacağınız ve bu enerjinin bile başkalarını bile etkileyeceği bir gün. Aşk hayatınızda da olumlu adımlar atılacağı bir gündesiniz. Bugün her şey sizden yana bunu sakın unutmayın.

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

Her şeyi kafanıza takıyorsunuz ve problemleriniz gittikçe artmaya başlıyor. Artık buna bir dur deme zamanı geldi. Yanınızda olan birisi sizin üzerinizden asla elini çekmiyor. Onun yardımını ilerleyen zamanlarda da çok göreceksiniz.

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Sizi çekemeyen birileri var ve sürekli dile gelen bir mevzu haline gelmeye başladı. Artık bir şeyler yapma zamanı. Sizin kuyunuzu kazmak için elinden geleni yapıyor. Sevgilinizle ufak bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz sorun çabuk düzelecek.

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Kazançlarınız artmaya başladıkça istekleriniz de o yönde artmaya başladı. Eğer dikkatli olmazsanız sıfırı tüketeceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Savurganlıktan vazgeçmeli biraz birikim yapmalısınız. Etrafınızdaki kişilerde bu savurganlık karşısında sizi uyarak ufak tartışmalar meydana gelebilir.

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

Susmak sizin bir yaşam biçimi haline geldi sanırım. Eskiden her şeye bir lafınız olurken şimdi sadece susmakla yetiniyorsunuz. Haksızlıklara karşı bir dur deme zamanı gelmedi mi sence. Yaşam tarzını değiştirmeli hayata pozitif bakmalısın.

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Hafta başı sendromu yaşayan birisin. Hemen sıkılma bugün senin için farklı bir gün olacak. Biraz sabırlı ol. Arkadaşlarınla muhteşem bir plan yapıp gezebilir. Eğlencenin dibine vurabilirsin. Haydi organizasyona başlama zamanı

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Duygusallık başınıza bala olmaya başladı. Artık sirkelen ve kendine gel. Yaz ayında cıvıl cıvıl olman gerekirken nedir sende ki bu durgunluk. Sessiz sakin bir yerlere giderek kafanızı dinleyip yeni başlangıçlar yapmak için planlar yapabilirsiniz. Sevgilinizle olan sıkıntılar bitmek bilmiyor. Sabırlı ol.

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Monoton bir hayattan şikayetçi olmaya başladınız ve değişiklik istiyorsunuz. Yapamıyorsunuz. Sevgilinizle aranız gayet iyi ama monoton bir hayatın getirdiği bir sıkıntı var. Parasal anlamda biraz daha sıkıntı çekebilirsin ama düzene girecektir.

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Sağlık konusunda sizleri uyarmalıyım. Kendinize dikkat etmiyorsunuz. Yeme alışkanlığınızı da bir düzene sokmalı ve Sağlıklı bir yaşama başlamalısınız. Parasal anlamda sıkıntıların biteceği bir döneme giriyorsun. Ama öncelik sağlık

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Kendinize işe vermiş ve yoğun bir şekilde haftaya merhaba dediniz. Dinlenememekten şikayet ediyorsunuz fakat evde oturup ayaklarınızı uzatmak da size göre bir davranış değil. Çalışmalarınızın ve beklentilerinizin mükafatını alacaksınız. Biraz zaman.

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Maddi konular konusunda oldukça sıkıntılı dönemler geçiriyorsunuz. Kafanıza o kadar çok şey takıyorsunuz ki bu yüzünüze kadar yansıyor. Sevgilinizle zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Onu her zaman görmek yanınızda olmasını istiyorsunuz. Önemli günlere dikkat etmelisiniz.

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Her zamanki duygusallığınız ön planda ve düşünceler sarmış dört bir yanınızı. Para sıkıntılarını yavaş yavaş çözeceksiniz. Fuzuli harcamalara bir son vermeli gerekli olanlara yönlenmeli, böylelikle maddi zorlukları aşabilirsiniz. Sevgilinizle aranızın düzeleceği, yoksa da yeni birisiyle tanışacağınız bir gün.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir