İçeriğe geç

04 Eylül 2015 Günlük Burç Yorumu

koç burcu  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )

Bugün muhteşem bir gün sizleri bekliyor. Size gelecek haberler var. Bu haberlerle birlikte keyfiniz oldukça yerine gelecek. Başarılı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Maddi açıdan da güzel günler göreceğiniz zamanlar, harcamalarına dikkat etmelisiniz.

boğa burcu   BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

İş konusunda olsun özle yaşantınız olsun, her konuda daha istekli olacağınız bir zamana giriyorsunuz. Kendinizi olduğundan fazla güçlü hissediyorsunuz. İlgi göreceğiniz bir gün. Yaptıklarınız takdir edilecek. Sizi üzmeye çalışan insanların bugün keyfinizi bozmasına izin vermeyin.

ikizler burcu  İKİZLER BURCU ( 22 Mayıs – 22 Haziran )

Sağlıklı ve dinamik bir gün içerisindesiniz. Ama alacağınız bir haber sizi biraz üzebilir. Ama güçlü olmakta yarar var. Abartılacak bir durum olmadığını bilmenizi isterim. Bugün özgürce bir şeyler yapmayı planlıyorsunuz ve yapacaksınız. Sizi sınırlandırmaya çalışan insanları da durdura bileceğiniz bir gün.

yengeç burcuYENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

Bugün kendini en iyi hisseden burçlardansın yengeç. Kazancında değişiklik, yeni aşk, hediye alacağınız bir gün. Olumlu düşünmenin sonuçlarının mükafatını bugün aldığını unutma. Her zaman bu şekilde pozitif düşünmeye devam et.

aslan burcuASLAN BURCU ( 23 Temmuz – 23 Ağustos )

bugün her şeyi hoş karşılayacaksınız. Size kim ne derse desin susma hakkınızı kullanacaksınız. Bu sizi çok üzecek ama sonrası için daha iyi olacaktır. Kalbinizi kıran insanlar sizin suskunluğunuza anlam veremediği için sizle uğraşmaktan vazgeçecektir. Sabırlı olmalısınız. Her şeyin güzelliği sabırdan geçer.

başak burcuBAŞAK BURCU ( 23 Ağustos – 22 Eylül )

Sakin bir gün geçireceksiniz. Hatta bu günün sakin geçmesinden dolayı sıkılacaksınız. Akşam saatlerine doğru bir atraksiyon yaşayabilirsiniz. Eğer devlet dairesiyle ilgili herhangi bir olayınız varsa onun peşine düşmeniz de yarar var.

terazi burcuTERAZİ BURCU (23 Eylül – 22 Ekim )

Sizin için yeni bir dönemin başlangıcı olacak bir gün. Uzun zamandır hep bugünü beklediniz, sabrettiniz ve geldi çattı. Sıkıntılarınızı bir kenara atıp artık mutluluğun tadına varma zamanı. Açık ve net gördüğünüz konularla ilgili karar verebilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gün.

akrep burcuAKREP BURCU ( 23 Ekim – 22 Kasım )

Son zamanlarda duygusallığınız başınıza bela olmuş durumda. Herkesin iyiliğini düşünür hale gelmişsiniz fakat siz kendinizi unutma aşamasındasınız. Kendinizi dinleme zamanı gelmedi mi sizce. Kendinize zaman ayırmalı biraz kafanızı dinlemelisiniz. Yoksa bu gidişle sizi başkaları değil kendiniz üzeceksiniz. İş konusunda bazı sıkıntılar meydana geliyor etkilendiğiniz konusunda kararsızsınız.

yay burcuYAY BURCU ( 22 Kasım – 21 Aralık )

Sezgilerinizle hareket edeceğiniz bir gün. Altıncı hissiniz bugün sizi oldukça rahatlatacak ve hata yapmanızı engelleyecek. Son zamanlarda yemek konusunda aşırıya kaçıyorsunuz, kendinizi engellemeniz de yarar var. Sağlık sorunlarını engellemek için bir spora başlasanız daha iyi olacak sanırım.

oğlak burcuOĞLAK BURCU ( 22 Aralık – 21 Ocak )

Endişe duyduğunuz bir olay var ve kara bulut gibi üstünüze çökmüş gibi, ne yaparsanız yapın üstünüzden atamıyorsunuz. toparlanma vakti. Sinirlerinizi bozacak birileri olacak sakin olun onunla aynı dereceye düşmeyin sakın. Bugün arkadaşlarınızla bir yerlere gidip felekten bir gece çalabilirsiniz.

kova burcuKOVA BURCU ( 22 Ocak – 19 Şubat )

Kendinizi işe vermiş ve yoğun bir çalışma içerisindesiniz. Artık çok çalışmaktan bunalmış bir yerlere kendinizi atıp dinlenmek istiyorsunuz. Sevgilinizle ilgili ileriye dönük planlarınızı devreye sokacaksınız. Sevgilisi olmayanlar için yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Sıkıntılı günlerini atlatacaksınız.

balık burcuBALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Sıradan bir gün ve geçmek bilmeyen bir gün olarak değerlendiriyorsunuz. Her şey sıkıcı geliyor ve bir şey yapmak isteseniz de bir yanınız istemiyor. Eğer düşünmeden hareket ederseniz kendinizi başkalarına daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Sıkıntı yapmaya gerek yok ama bunu sana anlatamıyorlar maalesef.

Tarih:Astroloji

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir